Suntem încântați să anunțăm un moment semnificativ în călătoria noastră – lansarea noului sistem Vote per Sale. Această inovație nu este doar o nouă funcționalitate; este o nouă eră de implicare în Business League.

Introducere în noul sistem:

Viziunea noastră a fost clară: să creăm un sistem de votare unde efortul susținut contează și fiecare contribuție este importantă. Am proiectat acest sistem pentru a fi corect, transparent și reflectând munca și succesul jucătorilor din Business League.

Cum funcționează:

Putere de vot bazată pe vânzări: Performanța ta în generarea de vânzări influențează acum direct puterea ta de vot. Această abordare asigură că succesul tău in Business League se traduce într-un cuvânt mai puternic în deciziile care modelează comunitatea noastră.

Categorii de vot incluzive: Fie că ești afiliat sau advertiser, ai o platformă pentru a-ți exprima opiniile. Poți participa la voturi globale sau specifice tipului tău de utilizator, asigurând relevanța și impactul.

Beneficii cheie:

Reprezentare corectă: Puterea de vot este proporțională cu realizările tale in Business League.

Implicare crescută: Legând puterea de vot de performanța în vânzări, încurajăm participarea activă și un angajament mai mare în activitățile Business League.

Decizii centrate pe comunitate: Luarea deciziilor colective, condusă de vocile diverse ale comunității noastre, duce la rezultate mai echilibrate și eficiente.

Sistem prietenos cu utilizatorul: Ne-am concentrat pe a face procesul de votare cât mai simplu și ușor de utilizat posibil. Sistemul este conceput pentru a fi intuitiv și accesibil pe diferite dispozitive.

Reguli de vot simplificate:

Participarea este disponibilă exclusiv pentru membrii Business League.

Votează pe subiecte care se aliniază cu rolul tău – global sau specific pentru afiliați sau advertiseri.

Poți acorda un vot per subiect, cu rezultate finale dezvăluite după perioada de votare.

Votul tău în Business League este un instrument puternic. Este o oportunitate de a modela direcția și viitorul comunității noastre. Te invităm să te implici, să votezi și să fii o parte activă a acestui capitol nou și interesant.

Comentează

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>