Program afiliere sabon.cz/cs/ - 2Performant
Screenshot of www.sabon.cz

sabon.cz/cs/ program de afiliere

Loc in clasament

477th

General

46th

Categorie

Comision

variable

per vanzare

Cookie life

30 zile

Moneda

CZK

Timp de plata

- zile

Descriere

SABON je mezinárodní kosmetická značka, která vyniká svými jedinečnými vůněmi, prvotřídní kvalitou, originálním designem, smyslem pro detail a přírodními ingrediencemi. Cílovou skupinu tvoří 70% ženy ve věku od 18 do 45 let, se středními a vysokými příjmy, se vzděláním, které pečlivě vybírají výrobky pro péči o pleť a tělo. Po celém světě má SABON více

Mai mult

SABON je mezinárodní kosmetická značka, která vyniká svými jedinečnými vůněmi, prvotřídní kvalitou, originálním designem, smyslem pro detail a přírodními ingrediencemi. Cílovou skupinu tvoří 70% ženy ve věku od 18 do 45 let, se středními a vysokými příjmy, se vzděláním, které pečlivě vybírají výrobky pro péči o pleť a tělo.
Po celém světě má SABON více než 150 prodejen. Ve Francii, Itálii, USA, Japonsku, na Tchaj-wanu, v Hongkongu, Španělsku, Singapuru, Rumunsku, České republice a Izraeli.
Produkty, které SABON nabízí: produkty péče o tělo, pleť, vlasy, produkty do koupele, interiérové vůně, kosmetiku pro muže a koupelnové doplňky.
Podmínky partnerského programu:
Přidruženým společnostem nabízíme možnost zvýšit jejich příjmy propagací produktů SABON, které ocení miliony zákazníků po celém světě.
Partnerské poplatky se vztahují na jednu transakci:
– 10% pro transakce se slevou mezi 0% až 20%
– 5% u transakcí se slevou přesahující 20%
Životnost cookies: 1 měsíc.
Ostatní výhody
Stránka je responzivní a perfektně přizpůsobená online obchodu.
Objednávky lze doručit kurýrem maximálně do 5 pracovních dnů nebo je lze vyzvednout v kamenných prodejnách, v závislosti na volbě zákazníka.
Platbu lze provést platební kartou, PayPal nebo na dobírku.
Kampaně se mění jednou za 10–14 dní.
SABON provozuje věrnostní program pro zákazníky s názvem ROYAL PASSPORT, jehož prostřednictvím získávají členové, držitelé karty ROYAL PASSPORT klubu, další výhody (extra slevy, narozeninový dárek atd.), Včetně akce ROYAL PASSPORT Day, který se koná třikrát ročně. Jedná se o prodejní dny věnované členům klubu, kteří po dobu 24 hodin využívají 40% slevu na všechny produkty. Tyto dny jsou mezi příznivci SABON velmi úspěšné, což generuje vysoké prodeje a zvýšený provoz.
Přečtěte si pravidla a podmínky partnerského programu a v případě jakýchkoli dotazů nebo návrhů nás kontaktujte. Vaše dotazy budou zpracovány a objasněny prostřednictvím interního zasílání zpráv 2Performant – doba odezvy: 3 pracovní dny.
Upozornění:
SABON nedovoluje propagaci svých produktů prostřednictvím Google Adwords. Nenabízejte prosím klíčová slova jako „SABON“, „sabon.ro“ nebo jiné registrované ochranné známky SABON. Jakákoli takto oznámená provize bude odmítnuta a přidružený subjekt riskuje vyloučení z kampaně.

Mai putin
APLICA LA PROGRAM ADAUGA PROGRAMUL TAU

Tool-uri disponible

Bannere

Feed-uri de produse


Programe din aceeasi categorie.